همکاری کاریار و پونیشا

همکاری کاریار و پونیشا

هم‌زمان با شروع ثبت نام دوره‌ی آموزشی بهار ۱۴۰۲ کاریار، پیمان همکاری میان کاریار و پونیشا برقرار شد. هدف از این همکاری، رشد فردی و توسعه‌ی مهارت‌های حرفه‌ای فریلنسرها و علاقه‌مندان به برنامه‌نویسی است. بر این اساس فریلنسرهایی که در پونیشا فعالیت می‌کنند، می‌توانند در دوره‌های معطوف به اشتغال کاریار ثبت نام کنند.

کاریار در طول فعالیت خود با رویکرد تمرکززدایی و ایجاد فرصت برابر آموزشی برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی، پنج دوره‌ی آموزشی در رشته‌های برنامه‌نویسی، فرانت‌اند، تحلیل داده و امور اداری برگزار کرده است و تا امروز ۲۵٩ مهارت‌آموز وارد مسیرهای آموزشی و اشتغال کاریار شده‌اند.

پونیشا نیز در سال‌های گذشته توانسته با تهیه‌ی بستر ارتباطی میان کارفرمایان و فریلنسر‌ها، پروژه‌های بسیاری را با موفقیت به نتیجه برساند. 

ثبت نام دوره‌ی آموزشی جدید کاریار از دی ماه شروع شده و تا اسفند ۱۴۰۱ ادامه دارد؛ شروع دوره‌ی آموزشی از فروردین ماه سال ۱۴۰۲ خواهد بود. علاقه‌مندان می‌توانند در یکی از چهار مسیر اشتغال برنامه‌نویسی (پایتون)، فرانت‌اند، تحلیل داده و امور اداری ثبت نام کنند.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام اینجا را ببینید. برای سهولت ثبت نام، فریلنسرهای پونیشا، لطفا در بخش آشنایی با کاریار “پونیشا” را وارد کنید.

دی ۱۴, ۱۴۰۱

همچنین بخوانید…

در خبرنامه کاریار عضو شوید و از آخرین اخبار کاریار مطلع شوید .
دارای نماد الکترونیک

آدرس :تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه یکم ،شماره ۱۷، طبقه ۲ 

تلفن : ۸۸۸۴۲۶۹۳-۰۲۱

کپی رایت ۲۰۲۱  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است