مسیر آموزش و اشتغال برنامه‌نویسی سمت سرور (بک اند)

متقاضیان ثبت نام در دوره‌های آموزشی معطوف به اشتغال کاریار می‌توانند در زمان ثبت نام با در نظر گرفتن علاقه و چشم انداز شغلی که برای خود در نظر دارند یکی از مسیرهای آموزش و اشتغال زیر را انتخاب کنند.

کاریار در حال حاضر و با همراهی مدرسین و موسسات آموزشی معتبر در چهار مسیر شغلی از سطح مقدماتی تا پیشرفته دوره‌های آموزشی برگزار می‌کند.

مسیر آموزش و اشتغال  برنامه نویسی سمت کاربر ( فرانت‌اند)

مسیر آموزش و اشتغال  برنامه نویسی سمت سرور ( بک‌اند)

مسیر آموزش و اشتغال تحلیل داده

مسیر آموزش و اشتغال امور اداری

هر مهارت آموز با ثبت نام در دوره‌های آموزشی کاریار یک بسته آموزشی دریافت می‌کند که این بسته آموزشی شامل دوره‌های آموزش تخصصی، دوره مهارت‌های ارتباطی، کلاس زبان، کلاس‌های هفتگی حل تمرین، جلسات ماهانه مشاوره با منتور و کارگاه‌های جانبی ماهانه در حوزه‌های عمومی و تخصصی است.

مهارت آموزان بعد از ورود به هر کدام از مسیرهای آموزش و اشتغال بالا، طی مدت ۶ تا ۹ ماه آموزش‌های تخصصی دریافت می‌کنند و با گذراندن دوره‌ی آموزش‌های حرفه‌ای شامل رزومه نویسی، مصاحبه شغلی، لینکدین و شبکه سازی آماده‌ی ورود به بازار کار می‌شوند.

icons8-algorithm-64 1

دوره مبانی برنامه‌نویسی و تفکر الگوریتمی

 

تمرکز کاریار با توجه به اهدافی که برای خود در نظر گرفته، بر آموزش برنامه‌نویسی به مهارت‌آموزان است. با گذراندن دوره‌ی برنامه‌نویسی، مهارت‌آموزان با مبانی برنامه‌نویسی پایتون و تفکر الگوریتمی آشنا می‌شوند. با آشنایی با مبانی برنامه‌نویسی، مهارت آموزان فقط یک زبان برنامه‌نویسی یاد نمی‌گیرند، بلکه یاد می‌گیرند که چگونه با دید برنامه‌نویسی به همه مسائل نگاه کنند. چگونه یک مسئله پیچیده را به مسائل کوچک و ساده‌تر تبدیل کنند و به صورت مدولار برنامه بنویسند. همچنین مهارت‌آموزان یاد می‌گیرند که چگونه کد خود را تست کنند و مطمئن شوند که کد کاری که باید را انجام می‌دهد.

پیش‌نیاز‌های دوره

 این دوره مقدماتی است و پیش نیازی زیادی لازم ندارد. اما لازم است مهارت‌آموزان تفکر ریاضی را دوست داشته و به اعداد علاقمند باشند.

مدت‌زمان دوره

 

 این دوره با احتساب پروژه پایانی ۳ ماه  زمان می‌برد و لازم است مهارت‌آموزان حداقل ۲۰ ساعت در هفته برای این دوره و بسته آموزش مکمل از جمله کارگاه مهارت ارتباطی، جلسات حل تمرین، مشاوره با منتور، کارگاه‌های ماهانه عمومی و تخصصی و کلاس زبان زمان بگذارند.

سرفصل‌های دوره

این دوره پروژه محور است و بر اساس سیلابس‌های پلتفرم کوئرا کالج همراه با کارگاه‌های تدریس آنلاین هفتگی برگزار می‌شود.

Python-icon 1

دوره پایتون پیشرفته

در این دوره با مدل حل مساله بر پایه زبان پایتون آشنا می‌شوید. پایتون زبانی ساده و در عین حال قدرتمند و پیش نیاز یادگیری جنگو و ورود شما به دنیای بک‌اند است. شرکت‌های بزرگی مثل اسنپ و کافه بازار از این زبان برنامه‌نویسی استفاده می‌کنند.

پیش‌نیاز‌های دوره

پیش نیاز این دوره گذراندن دوره مبانی برنامه نویسی و تفکر الگوریتمی است.

مدت‌زمان دوره

این دوره حدودا دو و نیم ماه زمان می‌برد و لازم است مهارت آموزان حداقل ۲۰ ساعت در هفته برای این دوره و بسته آموزش مکمل آن زمان بگذارند.

سرفصل‌های دوره

این دوره پروژه محور است و بر اساس سیلابس‌های پلتفرم کوئرا کالج همراه با کارگاه‌های تدریس آنلاین هفتگی برگزار می‌شود.

DataScience-icon 1

جنگو

این دوره با احتساب پروژه پایانی ۳ ماه  زمان می‌برد و لازم است مهارت‌آموزان حداقل ۲۰ ساعت در هفته برای این دوره و بسته آموزش مکمل از جمله جلسات حل تمرین، مشاوره با منتور، کارگاه‌های ماهانه عمومی و تخصصی و کلاس زبان زمان بگذارند.

پیش‌نیاز‌های دوره

پیش نیاز این دوره گذراندن دوره پایتون پیشرفته است.

مدت‌زمان دوره

این دوره حدودا ۳ ماه زمان می‌برد و لازم است مهارت آموزان حداقل ۲۰ ساعت در هفته برای این دوره و بسته آموزش مکمل آن زمان بگذارند.

همزمان با آموزش تخصصی در این ترم، دوره آموزش حرفه‌ای شامل رزومه نویسی، مصاحبه شغلی، لینکدین و شبکه سازی نیز برگزار می‌شود.

سرفصل‌های دوره

این دوره پروژه محور است و بر اساس سیلابس‌های پلتفرم کوئرا کالج همراه با کارگاه‌های آموزشی هفتگی برگزار می‌شود.

تمامی دوره‌های تخصصی در کاریار با ۱۰ ساعت آموزش‌ مهارت‌های نرم همراه است. مهارت‌های نرم مجموعه‌ای از توانمندی‌های اکتسابی است که فرد را برای حضور در فضای کار حرفه‌ای آماده می‌کند.

پیش‌نیاز‌های دوره

این دوره پیش نیازی ندارد، اما تنها برای مهارت آموزانی برگزار می‌شود که در یکی دیگر از دوره های تخصصی کاریار ثبت نام کرده باشند.

مدت‌زمان دوره

این دوره ۱۰ ساعت است که حدود یک ماه زمان می برد.

سرفصل‌های دوره

رفتار و خُلق عمومی
مهارت درون فردی
مهارت بین فردی
توان سازگاری
مدیریت استرس

دارای نماد الکترونیک

آدرس :تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه یکم ،شماره ۱۷، طبقه ۲ 

تلفن : ۸۸۸۴۲۶۹۳-۰۲۱

کپی رایت ۲۰۲۱  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است