مهارت‌آموزان سومین دوره برنامه‌نویسی مقدماتی و تفکر الگوریتمی کاریار پروژه‌های پایانی خود را ارائه دادند.

مهارت‌آموزان سومین دوره برنامه‌نویسی مقدماتی و تفکر الگوریتمی کاریار پروژه‌های پایانی خود را ارائه دادند.

سومین دوره برنامه‌نویسی مقدماتی و تفکر الگوریتمی کاریار بعد از ارزیابی پروژه‌های پایانی مهارت‌آموزان به پایان رسید. جلسه ارزیابی پروژه‌های این دوره در تاریخ ۲۴ آذرماه ۱۴۰۰ با حضور ۱۱ مهارت‌آموز، ۳ داور و جمعی از منتورها و مربیان حل تمرین کاریار برگزار شد.

جلسات ارائه پروژه‌های دوره‌های آموزشی کاریار، با هدف ارزیابی پروژه‌ی هر مهارت‌آموز و آشنایی او با پروژه‌های مهارت‌آموزان دیگر دوره برگزار می‌شود. در این جلسات مهارت‌آموزان در مدت زمان معینی، به معرفی خودشان، ارائه پروژه‌شان و نیز چشم‌اندازشان برای آینده می‌پردازند. مهنوش مصطفوی، ایمان لنگری، مرضیه آلکلی، علیرضا صالحی، امین نوبهار، یاسین رخشانی، شیرمحمد کریمی، علی محمدی، شیدا خضرایی، نسیمه جمالی و مبین اقدسی ۱۱ مهارت‌آموزی بودند که در این جلسه پروژه‌شان را ارائه دادند.

داوران این جلسه ارزیابی پروژه‌های پایانی دوره برنامه‌نویسی مقدماتی و تفکر الگوریتمی نیز مهبد نوری، برنا براهیمی و مهدی رضایی بودند. پس از پایان ارائه‌ها، زمانی به داوران داده شد تا درباره‌ی هر پروژه نظر بدهند و سوالاتی از هر یک از مهارت‌آموزان بپرسند.

در پایان جلسه وحید ترابی، منتور کاریار، با تحسین پروژه‌های ارائه‌شده از مهارت‌آموزان و مربیان حل تمرین این دوره تشکر کرد و برای همگی آرزوی موفقیت کرد.

آذر ۲۴, ۱۴۰۰
در خبرنامه کاریار عضو شوید و از آخرین اخبار کاریار مطلع شوید .
دارای نماد الکترونیک

آدرس :تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه یکم ،شماره ۱۷، طبقه ۲ 

تلفن : ۸۸۸۴۲۶۹۳-۰۲۱

کپی رایت ۲۰۲۱  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است