دوره‌های آموزشی امور اداری و پشتیبان شبکه

در حال حاضر کاریار با همراهی مدرسین و موسسات آموزشی معتبر در سه مسیر شغلی از سطح مقدماتی تا پیشرفته دوره‌های آموزشی برگزار می‌کند:
مسیر آموزش و اشتغال فرانت-اند
مسیر آموزش و اشتغال برنامه‌نویسی
مسیر آموزش و اشتغال امور اداری
همچنین همه مهارت آموزانی که در این دوره ها شروع به تحصیل می کنند به صورت همزمان در دوره آموزشی مهارت های ارتباطی هم شرکت می کنند که به آنها در ارتقای مسیر شغلی و تحصیلی کمک خواهد کرد. کلاس زبان انگلیسی، جلسات حل تمرین، جلسات مشاوره با منتور و کارگاه‌های عمومی و تخصصی ماهانه از دیگر امکانات آموزشی است که توسط کاریار و برای مهارت آموزان فراهم می‌شود.

ICDL-1-1-300x282 1

دوره مهارت‌های هفت‌گانه ICDL مقدماتی و پیشرفته

دوره ICDL (International Computer Driving License) یک مدرک بین‌المللی است که دانش مفاهیم پایه فناوری اطلاعات را آموزش می‎دهد و گواهینامه آن نشان می‌دهد که دارنده آن توانایی استفاده از کامپیوتر شخصی، کاربردهای عمومی کامپیوتر و سواد الکترونیکی لازم را دارد. این دوره به دو بخش مقدماتی و پیشرفته تقسیم می‌‌شود. دوره مقدماتی شامل یادگیری مبانی کامپیوتر، اینترنت، ویندوز و مهارت استفاده از نرم افزار Word است و دوره پیشرفته شامل یادگیری مهارت استفاده از نرم افزار Excel، مهارت استفاده از نرم افزار PowerPoint و یادگیری فتوشاپ مقدماتی است.

پیش‌نیاز‌های دوره

این دوره مقدماتی است و پیش نیازی ندارد.

مدت‌زمان دوره

طول این دوره حدود ۷۰ ساعت است و حدود ۵ ماه زمان می برد. و لازم است مهارت آموزان حداقل ۱۰ ساعت در هفته برای این دوره و بسته آموزش مکمل آن زمان بگذارند.

سرفصل‌های دوره

این دوره توسط مدرسان کاریار ارائه می شود.

تمامی دوره‌های تخصصی در کاریار با ۱۰ ساعت آموزش‌ مهارت‌های نرم همراه است. مهارت‌های نرم مجموعه‌ای از توانمندی‌های اکتسابی است که فرد را برای حضور در فضای کار حرفه‌ای آماده می‌کند.

پیش‌نیاز‌های دوره

این دوره پیش نیازی ندارد، اما تنها برای مهارت آموزانی برگزار می‌شود که در یکی دیگر از دوره های تخصصی کاریار ثبت نام کرده باشند.

مدت‌زمان دوره

این دوره ۱۰ ساعت است که حدود یک ماه زمان می برد.

سرفصل‌های دوره

رفتار و خُلق عمومی
مهارت درون فردی
مهارت بین فردی
توان سازگاری
مدیریت استرس

دارای نماد الکترونیک

آدرس :تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه یکم ،شماره ۱۷، طبقه ۲ 

تلفن : ۸۸۸۴۲۶۹۳-۰۲۱

کپی رایت ۲۰۲۱  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است