چطور کار پیدا کنیم؟ معرفی سایت پارسکدرز

چطور کار پیدا کنیم؟ معرفی سایت پارسکدرز

در سال‌های اخیر و به‌خصوص با شروع پاندمی کرونا، افراد زیادی به فریلنسری و دورکاری رو آورده‌اند. شغلی که در آن فقط لازم است به کیفیت خواسته‌شده و مهلت تحویل تعیین‌شده پایبند باشید و نیازی نیست کار را به روش سنتی، حضوری و در ساعات اولیه‌ی روز انجام بدهید. یک فریلنسر می‌تواند در خانه یا هر مکان دیگری و در هر ساعتی از شبانه‌روز برای پروژه‌ای که قبول کرده، وقت بگذارد. اما پروژه و موقعیت شغلی را چطور به دست بیاورد؟

امروزه سایت‌های زیادی در حوزه فریلنسری فعالیت می‌کنند و به‌نوعی رابطی میان تقاضا و اجرا شده‌اند. پارسکدرز یکی از همین بازارهای آنلاین است که خودش را اولین سایت فریلنسری ایران معرفی می‌کند و محیطی امن برای درآمدزایی علاقه‌مندان به این شیوه‌ی کاری است.

در پارسکدرز می‌توان به‌عنوان کارفرما یا فریلنسر عضو شد. کارفرما پروژه‌ی خود را در سایت تعریف و ثبت می‌کند و منتظر دریافت پیشنهاد اجرا می‌‌ماند. سپس از میان پیشنهادهای ارسال‌شده براساس رزومه‌ی متقاضی و امتیازهایی که در پروژه‌های قبلی کسب کرده، یک نفر را انتخاب می‌کند. از طرفی فریلنسرها می‌توانند براساس مهارت و علاقه‌ی خود برای پروژه‌های موجود در سایت پیشنهاد ارسال کنند و منتظر قبول پیشنهاد از سمت کارفرما بمانند. این پروژه‌ها می‌تواند هرکاری باشد که بتوان آن را در بستر اینترنت و آنلاین به انجام رساند؛ از جمله طراحی وب، ترجمه و ویرایش، برنامه‌نویسی، گرافیک و …

پیشنهاد می‌کنیم به سایت پارسکدرز بروید و پروژه‌ها را ببینید. شاید پروژه‌ی جذابی که بتوانید انجامش بدهید، وجود داشته باشد.

بهمن ۱, ۱۴۰۰
در خبرنامه کاریار عضو شوید و از آخرین اخبار کاریار مطلع شوید .
دارای نماد الکترونیک

آدرس :تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه یکم ،شماره ۱۷، طبقه ۲ 

تلفن : ۸۸۸۴۲۶۹۳-۰۲۱

کپی رایت ۲۰۲۱  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است