خبر هفته پذیرش

کارگاه هفته پذیرش در آبان ۱۴۰۱ برگزار شد

هفته پذیرش یکی از مراحل ارزیابی مهارت‌آموزانی است که متقاضی گذراندن دوره‌های آموزشی در کاریار هستند؛ این رویداد از ۲ تا ۶ آبان ۱۴۰۱ برگزار شد.

مهارت‌آموزان به مدت ۲۳ ساعت در هفته پذیرش شرکت کردند؛ برنامه‌ی هفته‌ی پذیرش شامل کارگاه‌های تخصصی مبانی کامپیوتر و تفکر الگوریتمی و نیز کارگاه‌های‌‌ مهارت‌های ارتباطی و آشنایی با مدل آموزشی کاریار برای مسیر اشتغال هر دوره‌ی تخصصی بود. مهارت‌آموزانی که آزمون‌های پایانی این هفته را با موفقیت پشت سر گذاشتند، وارد مرحله مصاحبه‌های فردی با منتورها و انتخاب رشته‌ی نهایی شدند.

 متقاضیان از ۱۰ استان آذربایجان شرقی، اصفهان، تهران، خراسان جنوبی، سمنان، سیستان و بلوچستان، قم، گلستان، مرکزی و کرمان اقدام به گذراندن هفته پذیرش کردند که نسبت تعداد شرکت‌کنندگان خانم و آقا تقریبا برابر و میانگین سنی آنها ۲۵ سال بوده است.

کاریار با هدف اجرای عدالت آموزشی، همانند دوره‌های پیشین با موسسات نیکوکاری و سمن‌ها همکاری می‌کند تا افراد واجد شرایط بتوانند در کاریار دوره‌های آموزشی را با ۹۵% بورسیه بگذرانند. در این دوره ۱۳ موسسه نیکوکاری همراه کاریار بودند و مهارت‌آموزان واجد شرایط را معرفی کردند.

این دوره‌ی آموزشی از ۱۱ آبان سال جاری در دو مسیر آموزشی طراحی وب و امور اداری آغاز می‌شود.

۰۲ تا ۰۶ آبان ۱۴۰۱

در خبرنامه کاریار عضو شوید و از آخرین اخبار کاریار مطلع شوید .
دارای نماد الکترونیک

آدرس :تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه یکم ،شماره ۱۷، طبقه ۲ 

تلفن : ۸۸۸۴۲۶۹۳-۰۲۱

کپی رایت ۲۰۲۱  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است