فراخوان ثبت نام در دوره‌های آموزشی معطوف به اشتغال کاریار

قابل توجه افراد علاقمند به کار در حوزه‌های مرتبط با کامپیوتر

شما می‌توانید با هدف آمادگی برای ورود به بازار کار، در دوره‌های آموزشی معطوف به اشتغال کاریار ثبت نام کنید.

دوره‌های آموزشی بهار ۱۴۰۱ کاریار:

۱. مسیر آموزش و اشتغال برنامه‌نویسی

٢. مسیر آموزش و اشتغال فرانت‌اند

٣. مسیر آموزش و اشتغال تحلیل داده 

۴. مسیر آموزش و اشتغال امور اداری

ما به شما کمک می‌کنیم مسیر آموزشی مورد علاقه خود را انتخاب کنید و تا رسیدن به کارآموزی و کسب درآمد همراه‌تان هستیم.

کاریار یک استارت‌آپی اجتماعی در حوزه آموزش‌های معطوف به اشتغال است. ما با باور به عدالت، فارغ از هر طبقه‌بندی اجتماعی و انتزاعی، فرصت و دسترسی همگانی را به آموزش‌های باکیفیت حوزه IT به ویژه کدنویسی فراهم می آوریم و به مهارت آموزان کاریار کمک می‌کنیم مسیر شغلی خود را تعریف کنند و تا رسیدن به مرحله کارآموزی در کنارشان هستیم

در کاریار چه چیزهایی را تجربه میکنید؟

آموزش‌های با کیفیت و کاربردی

مؤسسه کاریار با همکاری با مؤسسات آموزشی معتبر و با بهره‌گیری از مدرسین نمونه، دوره‌های آموزشی مقدماتی تا پیشرفته در حوزه های طراحی وب و برنامه نویسی برگزار می‌کند.

دوره آموزشی زبان انگلیسی

آشنایی با زبان انگلیسی لازمه ی پیشرفت در حرفه های مرتبط با کامپیوتر است، در کاریار بعد از تعیین سطح مهارت آموزان، دوره‌های زبان انگلیسی به صورت اختیاری برگزار می‌شود.

کارگاه‌های آمادگی شغلی

سرفصل‌های آموزشی در کاریار فقط با هدف آمادگی مهارت‌آموزان برای ورود به بازار کار طراحی می‌شود، کارگاه‌های کاربردی ماهیانه کاریار با هدف آماده‌سازی مهارت‌آموزان برای ورود به بازار کار طراحی و توسط مدرسین برجسته از میان مدیران موفق شرکت‌های ایرانی و خارجی برگزار می‌شود.

دوره مهارت‌های ارتباطی

 آشنایی با اصول کاری و رفتار حرفه‌ای، چگونگی برقراری ارتباط مؤثر با دیگران، شناخت خود و پایبندی به تعهدات از جمله مهارت‌هایی است که تسلط بر آن، در کنار دانش و مهارت‌های فنی، از ضروریات ورود به بازار کار است. در کاریار مهارت‌آموزان در کنار دوره های تخصصی در کلاس‌های مهارت‌های ارتباطی نیز شرکت می کنند.

مشاوره فردی در حوزه اشتغال و حرفه‌ای شدن

جلسات حل تمرین هفتگی: مربیان حل تمرین کاریار، دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های برتر ایران هستند که در طول دوره آموزشی با برگزاری جلسات حل تمرین، مهارت‌آموزان را در حل تمرین‌ها و انجام پروژه‌ها راهنمایی می‌کنند.

جلسات مشاوره ماهیانه: راهنماهای کاریار، مدیران موفق ایرانی ، دارای مدارج علمی بالا و با سابقه کار و فعالیت در شرکت‌های بزرگ ایرانی و خارجی هستند. مهارت‌آموزان کاریار در طی دوره آموزشی به طور متوسط ۴ تا ۵ جلسه مشاوره و امکان ارتباط مکاتبه‌ای مستمر با مشاور خود را خواهند داشت.

گسترش شبکه روابط حرفه‌ای

 کاریار بستری برای گسترش روابط کاری و حرفه‌ای است. در دنیایی زندگی می‌کنیم که پیشرفت ما علاوه بر پشتکار و تلاشی که می‌کنیم وابسته به انسان‌هایی است که در مسیر رشدمان قرار می‌گیرند. کاریار این فرصت را در اختیار مهارت‌آموزان قرار می‌دهد تا در طول مسیر پیشرفت حرفه‌ای خود از همراهی برجسته‌ترین متخصصان در حوزه‌های مختلف برخوردار شوند.

⦁ متقاضیان معرفی شده از جانب موسسات نیکوکاری، معرفین و فعالان محلی و ساکنین مناطق کم برخوردار از واجد شرایط دریافت بورسیه کاریار تا سقف ۹۵درصد هستند. (تمامی افرادی که واجد دریافت بورسیه هستند، طی تعهدنامه موظف می‌شوند، در پایان دوره‌ی آموزشی و پس از اشتغال و کسب درآمد، مبلغ بورسیه را به موسسه کاریار بازگردانند تا امکان حمایت از مهارت آموز دیگری فراهم شود.)

⦁ متقاضیان عمومی می‌توانند از شرایط پرداخت به صورت اقساط استفاده کنند.

برای ثبت نام از طریق این لینک وارد فرم ثبت نام اولیه شوید و با دقت و آرامش به سؤالات پاسخ دهید.
از متقاضیان عزیز درخواست داریم در طول فرآیند پذیرش و ثبت نام کاریار، ایمیل خود را فعال نگه داشته و به صورت مستمر mailbox خود را چک نمایند.

آموزش کاربردی ببینید و بعد از رسیدن به درآمد هزینه اش را بپردازید.

دارای نماد الکترونیک

آدرس: تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه یکم، شماره ۱۷، طبقه ۲ 

تلفن : ۸۸۸۴۲۶۹۳-۰۲۱

کپی رایت ۲۰۲۱  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است