شروع دوره‌های آموزشی

شروع دوره‌های آموزشی

آغاز چهارمین دوره آموزشی موسسه کاریار

 

از تاریخ ۲۸ خردادماه ۱۴۰۱، چهارمین دوره آموزشی کاریار شروع می‌شود و مهارت آموزانی که مراحل پذیرش را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند، مسیر آموزشی خود را با هدف اشتغال در یکی از حوزه‌های برنامه نویسی، فرانت اند و امور اداری آغاز می‌کنند.

کاریار در این دوره آموزشی میزبان ۷۵ جوان با پشتکار و مستعد از ۱۷ استان کشور است که علاقمند به یادگیری و اشتغال در حوزه‌های مرتبط با فناوری اطلاعات و کامپیوتر هستند. کاریار با باور به لزوم تمرکززدایی در طی دو سال فعالیت خود تلاش کرده است همواره بستری برای دسترسی جوانان کوشا و مستعد از سراسر ایران به امکانات آموزشی با کیفیت و شبکه ارتباطی حرفه‌ای فراهم آورد.

مهارت آموزان برای ورود به کاریار طی ۶ مرحله مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. معیارهای اصلی ارزیابی مهارت آموزان در این ۶ مرحله، میزان تعهد و پشتکار، انگیزه، آمادگی ورود به بازار کار و آشنایی اولیه با مبانی کامپیوتر و مباحث پایه ریاضی است و ۶ مرحله ارزیابی شامل آزمون ورودی، شرکت در کارگاه معارفه، شرکت در بوت کمپ آموزشی فشرده کاریار ، مصاحبه تصویری و انجام مراحل ثبت نام است.

رویکرد کاریار در تمامی مراحل سنجش و ارزیابی، تلاش برای دستیابی به شناختی دقیق‌تر از متقاضیان است تا در نهایت منتورها  و کارشناسان کاریار بتوانند با تکیه بر توانمندی‌ها و علایق مهارت آموز بهترین مسیر آموزش و اشتغال را برای او انتخاب نمایند.

مهارت آموزان بسته به رشته آموزشی و مسیر اشتغال انتخابی خود، از هفته آخر خرداد ماه دوره‌های آموزشی خود را در سطوح مقدماتی تا پیشرفته آغاز می‌کنند. از ۲۸ خرداد به صورت همزمان دوره‌های آموزشی طراحی وب مقدماتی، مبانی برنامه نویسی و تفکر الگوریتمی، پایتون پیشرفته، تحلیل داده مقدماتی، جنگو و ICDL مقدماتی آغاز می‌شود. همچنین دوره ICDL پیشرفته و React js نیز از اردیبهشت ماه شروع شده است.

از آنجایی که هدف از برگزاری دوره‌های آموزشی کاریار، ایجاد آمادگی برای اشتغال است هر مهارت آموز پس از ثبت نام، یک بسته آموزشی دریافت می‌کند که این بسته علاوه بر دوره تخصصی اصلی، شامل دوره آموزشی مهارت‌های ارتباطی و کار حرفه‌ای، کلاس زبان انگلیسی، جلسات مشاوره انفرادی با منتور، جلسات حل تمرین و کارگاه‌های عمومی و تخصصی جانبی نیز هست.

مهارت آموزان عموما می‌توانند طی بازه زمانی ۶ تا ۹ ماه، سه دوره مقدماتی تا تخصصی را بگذرانند و تیم کاریار تا رسیدن به بازار کار  و کسب درآمد از راه‌های مختلف مانند معرفی پروژه، معرفی به کارفرما و غیره همراه‌شان است.

خرداد ۲۹, ۱۴۰۱
در خبرنامه کاریار عضو شوید و از آخرین اخبار کاریار مطلع شوید .
دارای نماد الکترونیک

آدرس :تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه یکم ،شماره ۱۷، طبقه ۲ 

تلفن : ۸۸۸۴۲۶۹۳-۰۲۱

کپی رایت ۲۰۲۱  © کاریار _ تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است